Fiona Laser Technology Development Co., ltd

Profesjonalna produkcja urządzeń laserowych

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicro Derma Pen

Gold Microneedle Derma Roller 540 With Skin Nurse System Shrink Pory

Gold Microneedle Derma Roller 540 With Skin Nurse System Shrink Pory

  • Gold Microneedle Derma Roller 540 With Skin Nurse System Shrink Pores
 • Gold Microneedle Derma Roller 540 With Skin Nurse System Shrink Pores

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Pekin
  Nazwa handlowa: FionaLaser
  Orzecznictwo: Medical CE, CE Certificate, ISO13485, SGS
  Numer modelu: ZGTS-540

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 jednostka
  Cena: negotiable
  Szczegóły pakowania: Aluminiowe pudełko na zewnątrz + pianka wewnątrz
  Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
  Możliwość Supply: 300 jednostek miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  aplikacji: Beauty Spa / Salon / Klinika / szpital Wyprodukuj nazwę: Wałeczek do skóry
  Usługi: & DYSTRYBUTOR HURTOWNIK Uchwyt materiału: Ze stali nierdzewnej
  Materiał igły: tytan Długość igły: 0,2 mm-3,0 mm

  Hot Microneedle Skin Nurse System Gold 540 Derma Roller Zgts 540 Derma Roller na sprzedaż

  Funkcja techniczna

  Podczas przewracania się na skórze tworzy ona punktowe nakłucia w skórze właściwej - większość z nich po prostu przesuwa pory otwarte na chwilę. Jest to postrzegane przez organizm jako uszkodzenie, które stymuluje uwalnianie czynników wzrostu, które wyzwalają produkcję kolagenu i elastyny. Ludzkie ciało w naturalny sposób reaguje na wszelkie obrażenia, inicjując proces gojenia, ale zazwyczaj leczy tylko tyle, ile trzeba, aby zachować zdrowie - co różni się od uzdrowienia do poziomu kosmetycznego. Poprzez ciągłe wyzwalanie procesu leczenia, zachęcasz ciało do kontynuowania leczenia, aż będziesz zadowolony z wyników. Poprzez otwarcie skóry w ten sposób nie tylko dramatycznie zwiększasz penetrację jakiegokolwiek produktu miejscowego, zwiększając jego skuteczność, ale także tworzysz miniaturowe perforacje, które stymulują mechanizmy gojenia skóry, zwiększając produkcję wielu ważnych czynników dla zdrowej skóry.

  cechy produktu

  - ZGTS 192 w całości

  - Materiał igły: stop tytanu

  - Uchwyt / Materiał rolki: PC + ABS

  - Wysokojakościowe opakowanie do sterylizacji

  - Specjalna metoda budowy poprzez blokadę

  - 50% poprawa wytrzymałości igły w porównaniu z normalnym materiałem

  Zastosowanie kliniczne

  A. Usuwanie zmarszczek, usuwanie trądziku, poprawianie blizn, odmłodzenie


  B. Wąskie skupienie witryny (glabellum, zmarszczka, blizna)


  C. Zmniejszyć pory


  D. Leczenie rozstępów gravidarum


  E. Popraw zmarszczki i cienkie linie


  F. Leczenie blizn potrądzikowych i gojących się ran

  G. Zgts dermaroller jest bardzo skuteczny w różnego rodzaju zabiegach pielęgnacyjnych.

  Środki ostrożności dotyczące stosowania  

  1) Dokładnie oczyść twarz i wysusz ją czystym ręcznikiem.

  2) Wyczyść głowicę wałka alkoholem; płyn do dezynfekcji butelek dla dzieci (sprzedawany w aptekach) lub urządzenie do odkażania.

  3) Rolkę można stosować z miejscowym kremem znieczulającym lub bez niego. W przypadku bardziej agresywnego stosowania z dłuższymi igłami lub jeśli masz niską tolerancję na ból, możesz najpierw zastosować ten krem. Zabieg nie jest zbyt wygodny, ale nie bolesny, szczególnie gdy Twoja skóra przyzwyczai się do niego po kilku początkowych zabiegach.

  4) Nie wciskaj rolki na siłę, tylko lekko naciskaj. Obracaj urządzenie ruchami góra-dół, lewo-prawo i po przekątnej 4 do 8 razy w każdym leczonym obszarze (bezużyteczne i niepotrzebne jest nakładanie kremów lub płynów przed igłowaniem, a ponadto pomaga uniknąć reakcji alergicznej lub podrażnienia możliwe ze względu na zwiększoną intensywność produktów, które aplikujesz).

  5) Skóra na twojej twarzy jest bardziej wrażliwa na tę procedurę niż twoje ciało. Nie powinno być żadnego krwawienia z żadną z aplikacji. Możliwe jest tymczasowe zaczerwienienie skóry przez około godzinę.

  6) Po użyciu przemyj poddany obróbce obszar zimną wodą, osusz skórę i dopiero potem nałóż krem ​​nawilżający zawierający witaminy A, C i E, peptydy, beta-karoten lub inne składniki aktywne. Aby uzyskać lepsze wyniki, po zabiegu można użyć domowej lub wyprodukowanej (bez kwasów) maski.

  7) Po każdym użyciu przemyć wałek pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia na powietrzu. Gdy igły są całkowicie suche, można je przechowywać w plastikowym pojemniku, aby uniknąć uszkodzenia między użyciami.

  8) Bezpieczny do użytku domowego i klinicznego.

  W jaki sposób wykorzystujesz nasz wałek z dermy?

  0,25 / 0,3 mm Codziennie lub co drugi dzień
  0,5 mm 2-3 razy w tygodniu
  1,0 mm Raz w tygodniu
  1,5 mm

  Raz na 2 tygodnie, jeśli lek jest używany lekko,

  raz na 3-4 tygodnie, jeśli używa się go energiczniej.

  2,0 mm Raz na pięć tygodni
  Jeśli toczy się o wiele częściej. im bardziej użyjesz wałka z derma, tym szybciej będzie trzeba go wymienić!

  Jednorazowy wałek z dermy jak czyścić?

  Moczyć około 5 ~ 8 minut z 75% alkoholem lub użyć ultrafioletu do dezynfekcji przez około 45 minut

  Proszę przechowywać go ostrożnie, należy go umieścić poza zasięgiem dzieci

  Wszystkie rolki Derma są jednorazowe i użytku osobistego, nie udostępniaj.

  Dlaczego powinniśmy używać dermaroller?

  Jest tak wiele powodów, dla których dermarolling jest korzystny. Przede wszystkim wałek do skóry właściwej jest doskonały dla zmęczonej skóry - skóry, która straciła gładkość i pulchność lub zaczyna się luzować wokół ust i szczęki.Dermarolling sprawia, że ​​skóra staje się gładsza i bardziej świeża, gdy odnawia się sama. Dermarolling jest tak naprawdę bezpieczną i skuteczną metodą stymulowania naturalnej odnowy skóry w zaciszu własnego domu.

  Derma Rolling Korzyści # 1 - Derma rolling pozwala Twojej skórze lepiej wchłaniać nawilżające i serum.

  Tworząc kanały na najwyższej warstwie powierzchni skóry, derma rolling pozwala twoim produktom kosmetycznym szybciej i efektywniej pracować w głąb skóry. Nawet najdroższy środek nawilżający może zrobić tak wiele tylko wtedy, gdy siedzi po prostu na skórze.

  Derma Rolling Korzyści # 2 - wygładza guzy, zmarszczki, blizny potrądzikowe i rozstępy.

  Masz dość widzenia i odczuwania plam o nierównej teksturze na swojej skórze, gdy nakładasz swój ulubiony krem ​​nawilżający lub balsam? Trądzik, reakcje alergiczne i zabrudzenia mogą spowodować, że nasza skóra będzie się marszczyła, powodując małe guzy i boksy. Derma rolling stymuluje Twoją skórę do szybszego i lepszego leczenia.

  Derma Rolling Benefits # 3 - Stwórz lepsze płótno do makijażu.

  Pożegnaj się z niejednolitym odcieniem skóry i ciemnymi plamami po zwykłych zabiegach na powierzchni skóry właściwej. Gdy Twoja skóra zostanie przygotowana do produkcji większej ilości kolagenu, wkrótce zobaczysz, jak bardziej jest ona elastyczna i gładka, tak jak robisz codzienną rutynę makijażu.

  Derma Rolling Korzyści # 4 - Daj swojej skórze lepszy strzał z wdziękiem starzejąc się.

  Wszyscy chcemy cofnąć czas, jeśli chodzi o starzenie się, ale derma jest najlepsza w spowolnieniu. Inwestycja w dobry problem związany z pielęgnacją skóry zmniejszy Twoje szanse na dermatologiczne problemy w przyszłości. Połącz walcowanie dermy ze swoimi ulubionymi produktami kosmetycznymi i jesteś przygotowany na piękne lata.

  Co najlepszy dermaroller?

  Czynniki pomogą ci wybrać najlepszy Dermaroller

  1. Rozmiar igły

  Na początek NIE potrzebujesz różnych rolek na blizny, zmarszczki i rozstępy, ale określone rozmiary igieł działają lepiej w różnych stanach skóry.

  Użytkownik powinien UNIKAĆ używania igły o długości 1,5 mm lub większej na twarzy. Te rolki są przeznaczone do użytku na ciele. TYLKO wyszkoleni profesjonaliści mogą używać ich na twarzy. Niewłaściwe użycie może spowodować trwałe uszkodzenie skóry.

  2. Jakość igieł

  Na rynku jest wiele przestarzałych dermarollerów. Igły wykonane są z taniej stali chirurgicznej. Mogą się zginać, rdzewieć i łatwo stają się matowe. Może to poważnie zaszkodzić skórze i spowodować bolesne leczenie. Najlepsze dermarollery są wykonane z igieł tytanowych. Igły z tytanu są najmocniejsze i ultra ostre.

  3. Grubość igły

  Niektóre dermarollery są wykonane z grubych igieł. Są one przeznaczone wyłącznie do leczenia obszarów na ciele. Musisz unikać używania tych rolek na swojej twarzy. Traktowanie twarzy grubymi igłami może skutkować bolesnym leczeniem i efektami ubocznymi. Najlepszy wałek do skóry twarzy powinien być wykonany z cienkich igieł.

  4. Liczba igieł

  Wiele starszych rolek ma mniej niż 200 igieł i są one bardzo oddalone od siebie. Zapewnia to mniejsze krycie i wymaga większej ilości rolek, aby dokładnie traktować ten obszar. W rezultacie nieaktualne wałki wywołują bolesne zabiegi i stymulują mniejszy odrost kolagenu.

  Idealny do szukania najnowszego wałka z 540 igłami.

  5. Obszary oczu

  Nieaktualne wałki dermokosmetyczne nie były przeznaczone do leczenia okolic oczu. Mogą uszkodzić wrażliwe obszary wokół oczu. Najnowszy dermaroller jest wyposażony w wyjątkową głowicę, która jest ściśle zaprojektowana dla okolicznych okolic oczu.

  6. Zdejmowana głowica rolki

  Nieaktualne dermarollery zostały zaprojektowane z tylko 1 rozmiarem igły. Różne zabiegi wymagają różnych rozmiarów igieł, aby uzyskać optymalny rezultat.

  Najlepszy dermaroller powinien być wyposażony w zdejmowane głowice rolkowe dla różnych rozmiarów igieł.

  7. Osłona ochronna

  Wielu dermarollerów nie ma osłon ochronnych. Wielu użytkowników przypadkowo zgięło igły i uszkodziło skórę. Infekcje są zwykle zgłaszane z uszkodzonymi igłami.

  Zanim zastosujesz dermaroller, wykonaj 3 kroki:

  Krok 1: Sprawdź głowy igieł dermaroller, jeśli jest igła zgięta / skręcona / złamana, proszę nie używać już dermaroller, ponieważ stworzy więcej nowych blizn, trzeba wyrzucić go do kosza i kupić nowy dermaroller . Jeśli poczujesz, że 1 lub 2 igły ciągną Twoją skórę podczas zabierania skóry, MUSISZ przestać go używać, ponieważ jest 1 lub 2 wygięte igły. Jeśli zweryfikujesz wszystkie aparaty, odkryjesz wygięte igły.
  Krok 2: Umyj dermaroller mydłem z wodą (ja i ​​większość moich klientów również to robimy, ale niektórzy inni perfekcyjni ludzie chcą perfekcyjnego czyszczenia, używają wody morskiej lub 75% alkoholu do jej czyszczenia).
  Krok 3: Umyj twarz środkiem do mycia twarzy, zanim zaczniesz dermarolować twarz.

  OEM i ODM są dostarczane

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami

  Szczegóły kontaktu
  Fiona Laser Technology Development Co.,ltd

  Osoba kontaktowa: Cathy

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty